Дахстандарт – Производство и монтаж кровли по европейским технологиям

Замок Ліндергоф

Замок Ліндергоф

Замок Ліндергоф (Linderhof) розташований за 20 км від замку Нойшванштайн. Цей замок називають «Перлина Баварії». Покрівля замку Ліндергоф є класичним зразком фальцевої покрівлі. Замок Ліндергоф будувався королем Баварії Людвігом ІІ починаючи з 1869р., спочатку як прибудова до існуючого королівського замку, але практично відразу був знесений. В 1874 році Королівський замок був розібраний та перенесений на 300 метрів на захід, а на його місці розпочалось будівництво нового замку. Людвіг ІІ був натхнений французьким замком Версалем, та вирішив створити подібний замок в Німеччині. Тому архітекторами Георгом фон Долльманом та Юліусом Гофманном був створений проект замку в стилі необароко. Подібно до Людовика ХІV, Людвіг ІІ забажав створити Храм Сонцю. Символом того став золотий павич. Замок Ліндергоф розташований неподалік від  річки Ліндер.

Спочатку був побудований вестибюль та сходи на першому поверсі, на другому поверсі дзеркальна зала і дві кутові кімнати, що з’єднувались з передостанніми приміщеннями, одночасно з цим стіни замку були облицьовані існуючим фасадом та накрито покрівлею.

Фасад будівлі виконаний в білому кольорі, фальцева покрівля замку виконана з чорного листового металу, форма покрівлі хрестоподібна, кругла.  Оклади димарів та вентканалів обшиті також чорним металом за допомогою фальцевого з’єднання. На прикладі цих величних та відомих замків, можна побачити, що фальцева покрівля була досить популярним видом покрівлі тих часів.  В сучасності такий вид покрівлі не менш популярний та є дуже поширеним. За допомогою матеріалів з яких виготовляються фальцеві покрівлі та технології виробництва можна отримати практично будь яку форму покрівлі. Дані покрівлі довговічні, красиві та практичні. Матеріал для виготовлення фальцевої покрівлі можна підібрати на будь який смак Замовника, такий як мідь, титан-цинк, алюміній, свинець, жерсть з полімерним покриттям та алюмоцинк.

UK