Дахстандарт – Производство и монтаж кровли по европейским технологиям

Монтаж фальцевої покрівлі

Фальцева покрівля – покрівля, змонтована з металевих листів або рулонів, з’єднаних за допомогою фальців (швів). Сховане кріплення, повна відсутність отворів в матеріалі і надійність фальцевого з’єднання роблять вибір на користь фальцевої покрівлі оптимальним рішенням. Кромки сталевих рулонів підготовлені до з’єднання, найнадійнішим на сьогодні вважається подвійний стоячий фальц, що виконується спеціальним закаточним пристроєм. Він робить протікання повністю неможливими.

Висота шва становить всього 25 мм, товщина – 5 мм, тобто дизайн покрівлі він не псує, але герметизує шов надійно. У цьому полягає основна перевага фальцевой покрівлі – забезпечується повна герметичність, немає отворів в поверхні листа. Навіть при підвищеному водному навантаженні (постійні зливи або снігопади) фальцева покрівля не дає протікання. Опір сильному вітрового потоку теж високий, так як є можливість виставляти потрібну кількість фіксуючих елементів (клямерів). Вони кріпляться до основи зсередини, також не створюючи в матеріалі отворів.

Фальцева покрівля може монтуватися при куті нахилу даху від 5 градусів. Можливо покриття покрівель будь-якої форми та конфігурації за рахунок різного розташування картин, тобто металевих листів – пряме, конусне, радіусне або їх поєднання.

Існують різні види фальцевої покрівлі – мідна, алюмінієва, титан-цинкова, сталева оцинкована, сталева з кольоровим полімерним покриттям (поліестер, ластизол, пурал) з нержавіючої сталі. Кожен з них має свої переваги. Оцинкована покрівельна сталь – недорога і нескладна в обробці, полімерне покриття надійно захищає сталь від агресивних впливів, кольорове і зносостійке. Для покрівлі з кольорового металу не існує проблеми корозії.

Монтуються фальцеві покрівлі як по суцільній основі, так і по латах. Більш якісну покрівлю отримують при виборі рулонного, а не листового металу, так як можна обійтися без поперечних фальців, більш вразливих. Ще одна перевага – невелика маса матеріалу, що дозволяє використовувати легку основу.

Задати питання та отримати розрахунок

    UK