Дахстандарт – Производство и монтаж кровли по европейским технологиям

Монтаж покрівлі з натуральної керамічної черепиці

Керамічна черепиця, безперечно, вважається елітним покрівельним матеріалом. У сучасній Європі щонайменше половина споруджуваного житла високого класу має саме черепичні покрівлі.

Матеріал цей існує сотні років, і ніякі з існуючих сучасних високотехнологічних покрівельних матеріалів не можуть зрівнятися з натуральної керамічної черепицею та за споживчими характеристиками, та за зовнішніми якостями.

Це повністю натуральний, екологічно чистий будівельний матеріал з унікальним набором властивостей. Сировиною для нього служить глина – унікальний природний матеріал. Відформований матеріал сушиться і обпалюється при температурі 1000 градусів, набуваючи ні з чим незрівнянну міцність, стійкість і виразний зовнішній вигляд.

Керамічна черепиця в даний час служить еталоном для інших покрівельних матеріалів. Недарма існує така безліч покриттів, що імітують її зовнішній вигляд і прагнуть повторити її властивості – металочерепиця, бітумна черепиця, цементно-піщана черепиця.

Дах, покритий натуральною черепицею, не потребуватиме ремонту 100-150 років і більше, так що звернення до цього матеріалу – це справжнє довгострокове вкладення і турбота про майбутнє свого будинку. І всі ці роки дах не втратить анітрохи ні в естетичних, ні в споживчих характеристиках. Якість черепичного покриття буде незмінно чудовим.

Розглянемо властивості керамічної черепиці докладніше. Перш за все – дивовижна стійкість до всього можливого спектру зовнішніх впливів. Багаторазові температурні перепади інтервалом більше 100 градусів, вплив ультрафіолету, будь-яких хімічних речовин, які можуть бути присутніми в повітрі або опадах, не залишать на
даху з керамічної черепиці ніякого сліду. Її гідроізоляційн і властивості досконалі, високоякісні плитки вологи практично не вбирають, тим більше, якщо на них нанесено глазурованого або ангобні покриття. Керамічна черепиця не горить, не проводить електрику і не накопичує статику. Прекрасно поглинає зовнішні шуми. Володіє властивістю природної вентиляції. Дуже важливо відзначити, що черепична покрівля – це досконала система термоізоляції. Завдяки властивостям матеріалу – обпаленої глини – в спеку в будинку буде зберігатися прохолода, в мороз, навпаки, тепло.Нарешті, дах, критий натуральною черепицею, надає всій будові по-справжньому дорогий, елегантний і стильний вигляд, підкреслюючи достаток і бездоганний смак власника.

Задати питання та отримати розрахунок

    UK