Дахстандарт – Производство и монтаж кровли по европейским технологиям

Монтаж сланцевої покрівлі

Сланцева покрівля  дах з природного шиферу.
Вічний кам’яний дах для Вашого будинку. Сланець  натуральний природний камінь. Він є самим довговічним і одним з найдавніших покрівельних і фасадних матеріалів.

Природа працювала над створенням сланцю близько 400 000 000 років. Розкопки показали, що ще за часів Стародавнього Риму безліч важливих архітектурних споруд покривали сланцем. Саме сланцем з 15-го століття покриваються даху і фасади європейських замків, соборів і церков, резиденції перших осіб держави.

Натуральні кольори і відтінки цих будівель, з характерним і не тьмянілим довгі роки блиском, свідчать не тільки про виняткову довговічність, але і дивовижну красу сланцю, який в залежності
від висоти сонця і заломлення світла кожен день виглядає по-новому. Тому в Європі крім покрівлі та фасаду, сланець широко використовують і для створення унікальних інтер’єрів.

Найважливіші переваги сланцю:
•сланцевими лусочками можна закрити весь покрівельний килим при будь-якої геометрії покрівлі;
• сланець стійкий до всіх викидів в атмосферу хімічних елементів, шкідливих газів, олив і розчинів;
• стійкий до ультрафіолету;
• володіє низьким водопоглинанням і водопроникністю;
• має високу морозостійкість;
• Природний сланець не старіє.

Завдяки своїй шаруватій структурі, він сам себе оновлює. Термін служби покрівлі та фасаду з сланцю при сучасних технологіях будівництва і якості кріплення, сланець прослужить більше 200 років.
Сланець  для тих, хто створює дійсно унікальний будинок і будує його на століття.

Задати питання та отримати розрахунок

    UK