Дахстандарт – Производство и монтаж кровли по европейским технологиям

Фальцева покрівля замку Хоеншванґау

Фальцева покрівля замку Хоеншванґау

Хоеншванґау, Нойшванштайн, Ліндергоф, всі ці замки поєднує , те, що покрівля цих пам’ятників архітектури виконана з металу за допомогою фальцевого  з’єднання – це вид шва для з’єднання листів металевої  покрівлі . Зупинимось окремо по кожному із замків.

Замок Хоеншванґау

                Замок Хоеншванґау (Schloss Hohenschwangau) розташований у Шванґау біля міста Фюссен, що у Швабії (Німеччина). Колишня резиденція баварського короля Людвіґа ІІ, який увійшов в історію як «казковий король». Між 1832 і 1836 роками спадкоємний принц Баварії Максиміліан ІІ перебудував на  руїнах фортеці Шванштайн  замок Хоеншванґау. Архітектором  Доменіко Квальо був створений проект замку у неоготичному стилі. Хоеншванґау вважався офіційною літньою резиденцією короля Максиміліана ІІ та його сім’ї. Після смерті короля, власником замку став  його син Людвіг ІІ. Цей замок дослівно має переклад «Високий лебединий край»

Замок дивним чином природно вписався в навколишній ландшафт.  Багато хто казав, що замок нібито виріс в скелі. В підсумку, на місці фортеці виріс унікальний замок з вежами. Стіни замку Хоеншванґау були пофарбовані в теплий жовтий колір. Численні парапети покриті металевими листам чорного кольору за допомогою фальцевого з’єднання, кукушники покриті фальцевими панелями червоного кольору.  Покрівля замку, прибудов та піддашки виконані з металевих фальцевих панелей чорного кольору, верх покрівлі вінчає білий лебідь, що розташувався на п’єдесталі обшитому фальцевими панелями. Виглядає це неймовірно та розкішно.

UK